9ورود اعضا، / عضویت{{MemberName}}
Tel : 021-77 8000 48
telegraminstagramfacebooklinkedIn

صدور ويزا تمام نقاط

قطار بين المللي
امروزه قطار متداول ترين وسيله براي سفر دركشورهاي پيشرفته است. سفر با قطار مزاياي بسياري دارد كه بدون شك براي كساني كه مايل به بازديد و كشف ديدني ها و آشنايي با فرهنگ هاي مختلف هستند، ارزشمند خواهد بود.
با گسترش ارتباطات جوامع بشري و ارتقا تعامل ملل مختلف، سيستمهاي جمع آوري و توزيع خدماتي از مواردي است كه از اهميت خاصي برخوردار گرديده است. امروزه با بهره گيري از سيستمهاي توزيع خدمات، همگان قادر به فراهم نمودن نيازهاي خويش از فاصله هاي دور و نزديك مي باشند. مثلاً براي شما كه در ايران زندگي مي كنيد، اين امكان وجود دارد كه بليت هواپيما، قطار يا اتاق هتل خويش را در دورترين نقطه جهان، چه استراليا باشد و چه امريكا و يا هر نقطه ديگر تهيه و ذخيره نمائيد. امروزه سيستمهاي آنلاين توزيع خدمات كه به GDS ها Global Distribution System معروف هستند، نقش اساسي در توزيع خدمات حمل ونقل جهان را بعهده دارند.
اين دفتر تنها نماينده انحصاري شركت هاي ريلي ۲۸ كشور اروپايي،روسيه، كانادا، امريكا، استراليا، كره جنوب، هندوستان و ژاپن است كه مسئوليت فروش بليت قطار در خارج از اين قاره را بعهده دارد، اين دفتر علاوه بر برخورداري از شبكه توزيع و فروش بليت در كشورهاي هدف، نماينده هائي رابه عنوان GSA(General Sales Agent) خود انتخاب و به سيستم فروش و ديگر امكانات مجهز مينمايد تا با ارائه امكانات بسيار خوب، از جمله سفرهاي ارزان در سطح اروپا با بهره گيري از شبكه بسيار گسترده و متنوع ريلي جهانگردان را به سوي اروپا جلب نمايد. در حال حاضر نمايندگان فروش اين شركت در كشورهايي مثل امريكا، ژاپن، چين،استراليا،عربستان و… با فروش تعداد قابل توجهي از صندلي قطارهاي اروپا از تعداد قابل توجهي مشتري برخوردار شده اند.
پرستو پرواز آسمان بليت و برنامه هاي متنوع سفرهاي ريلي اروپا،روسيه، آمريكا، كانادا، كره، ژاپن، استراليا را در ايران عرضه مي نمايد .
در اروپا قطار اولين و پرطرفدارترين وسيله حمل و نقل مسافران بشمار مي آيد. براي مثال قطار Eurostar بطور متوسط ماهيانه يك ميليون نفر مسافر را در مسير پاريس- لندن جابجا ميكند. شبكه ريلي اروپا با بيش از ۲۴۰,۰۰۰ كيلومتر ريل دسترسي شما را به هر نقطه از اروپا امكان پذير مينمايد. از آنجا كه برنامه زمانبندي حركت قطارها با دقت بسيار اجرا ميشود و به علت عدم ترافيك در مسير حركت، قطار در مقايسه با سفرهاي زميني شما را دچار تاخيرهاي احتمالي نخواهد كرد.
قطارها تمام ۳۶۵ روز سال و بدون توجه به شرايط جوي، در نهايت امنيت كار مي كنند. اين موجب مي شود در انتخاب تاريخ و ساعت حركت خود امكان انتخاب بيشتري داشته باشيد.
شما با استفاده از پرطرفدارترين وسيله حمل و نقل يعني قطار فرصت آشنايي با زندگي و فرهنگ مردم اروپا را بدست خواهيد آورد.
از آنجا كه براي سفر به شهرهاي كوچك و يا حومه شهرهاي بزرگ خطوط هوايي سرويس ندارند، قطار تنها وسيله ارزان و مطمئني است كه شما را به مقصد مي رساند.
تمامي ايستگاه هاي قطار در شهرهاي بزرگ اروپايي در مركز شهر قرار دارند، با اين شرايط در پرداخت هزينه ي رفت و آمد و زمان خود صرفه جويي قابل ملاحظه اي مي كنيد.
مسيرهاي ريلي از نقاط ديدني شهرها عبورميكنند و شما ميتوانيد درطول مسيراز زيبائيهاي اين قاره سبز لذت ببريد.
  • شما با استفاده از قطار هاي تندرو (High Speed Trains) با سرعت متوسط ۱۵۰ كيلومتر تا ۳۰۰ كيلومتر در ساعت، در مدت زمان سفر خود صرفه جويي مي كنيد. براي مثال قطار Eurostar مسير پاريس- لندن را درمدت زمان ۲ ساعت و۱۵ دقيقه با عبورازكانال مانژ طي ميكند كه در مقايسه با پرواز بسيار بهتر است.
  • در سفر با قطار در وزن بار همراهتان محدوديتي نداريد و مجبور به پرداخت هزينه اضافه بار نيستيد! مگر در برخي از قطارها مانند Eurostar يا بعضي از قطارهاي شب رو
  • در اكثر ايستگاه هاي قطار امكان استفاده از وسايط حمل ونقل عمومي ازجمله مترو فراهم است و نيازي به استفاده از تاكسي نيست.
  • ايستگاه هاي قطار داراي صندوق امانات هستند ومسافران ميتوانند چمدانهاي خود را در ايستگاه گذاشته و بعد از بازديد از شهر دوباره به ايستگاه مراجعه كرده وادامه مسير دهند.
  • شما همواره از مركز شهر مبدأ به مركز شهر مقصد سفر مي كنيد و در ايستگاه هاي ديدني از امكانات رفاهي موجود استفاده ميكنيد.
  • ايست بازرسي هاي وقت گير و خسته كننده متداول در سفرهاي هوايي وجود ندارند! كافيست ۲۰ دقيقه پيش از حركت قطار در ايستگاه باشيد.
  • در قطارهاي سريع السير ميتوانيد از امكانات رفاهي قطار از جمله اينترنت، رستوران، كابين كنفرانس، كابين بازي بچه هاو … استفاده نماييد.
كودكان۴ تا ۱۲ سال از تخفيف ۵۰% نسبت به بزرگسالان استفاده مي كنند.
راحتي و آرامش در قطار وصف ناپذير است. شما مي توانيد غذا يا نوشيدني را روي صندلي خود يا در رستوران قطار، ميل كنيد. مجله يا كتاب بخوانيد، رايانه خود را به پريز وصل كرده و فيلم مورد علاقه تان را ببينيد يا به انجام امور كاري خود بپردازيد.
در برخي كوپه هاي قطارهاي شبانه امكان استفاده از دوش آب گرم وجود دارد.
شما مي توانيد يك روز عصر در مبدأ سوار قطارهاي شبانه شده، در نهايت راحتي بخوابيد و صبح در مقصد بيدار شده و با شادابي به امور خويش برسيد.
بازپرداخت بليت هاي مصرف نشده در مقايسه با بليت هاي هواپيما از شرايط بهتر و آسانتري تبعيت ميكند.
با خريد پاس هاي ويژه(بليتهاي اعتباري) كه به شما امكان سفر نامحدود را در شبكه ريلي مي دهند، در مقايسه با هواپيما و بليت هاي تك سفره صرفه جويي قابل ملاحظه اي در هزينه هاي خود مي كنيد.
تخفيف هاي ويژه اي متناسب با پاس خريداري شده، به شما تعلق مي گيرد. تخفيف در هتل ها، قطارهاي محلي، كشتي هاي تفريحي و مسافرتي، موزه ها و مكانهاي ديدني و فروشگاه ها سفر خوشي را برايتان فراهم مي آورد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي آژانس مسافرتي پرستو پرواز آسمان محفوظ مي باشد.