9ورود اعضا، / عضویت{{MemberName}}
Tel : 021-77 8000 48
telegraminstagramfacebooklinkedIn

رزرو هتل در سراسر جهان

معرفي :
پرستو پرواز آسمان با داشتن ده ها كارگزار و نمايندگي از سيستم هاي معتبر بين المللي در زمينه رزرو انواع هتل ها در تمامي مقاصد جهان و ايران، آمادگي ارائه فوري اين نوع خدمات را دارد. با استفاده از اين امكانات كه پرستو پرواز آسمان نمايندگي مستقيم تمامي آنها را دارد، مسافران پس از اعلام نياز ها و تاييد هتل هاي خود به صورت لحظه اي و با كمترين معطلي تاييد نهايي و واچر هتل خود را دريافت مي نمايند.
با داشتن بيش از 3 كانتر تخصصي ارائه خدمات هتل، مسافران مي توانند انتظار دريافت خدمات سريع و دقيق از ما را داشته باشند. تمامي اين كانتر ها به صورت علمي آموزش هاي لازم جهت مشاوره و ارائه بهترين گزينه هاي اقامتي با توجه به نياز مشتريان را دارند.
خدمات تخصصي مقصد هاي بازرگاني امارات و تركيه و چين :
با توجه به درخواست هاي فراوان و مستمر مشتريان بازرگان و تجار پرستو پرواز آسمان مبني بر دريافت خدمات اختصاصي در زمينه سفر هاي كاري و هفتگي يا ماهيانه خود به كشور هاي اطراف، پرستو پرواز آسمان كانتري مستقل جهت ارائه خدمات رزرواسيون خدمات در اين دو مقصد را ايجاد نموده است. مسافران با نياز هاي كاري با سپردن تاريخ و محل هاي مورد نظر خود در مقصد با خيالي آسوده سفر هاي كاري مستمر خود را به بسپارند و مسافراني كه به قصد استراحت و يا تفريح خانوادگي به اين كشور ها سفر مي كنند مي توانند برنامه ريزي اين نوع سفر هاي خود را به اين كانتر تخصصي ما بسپارند.
خدمات آنلاين و لحظه اي :
با توجه به پيشرفت هاي سريع فناوري در صنعت گردشگري بين المللي و رشد سريع آن در كشور، پرستو پرواز آسمان نيز ضرورت تحقيق و توسعه اين گونه خدمات را احساس كرد. با همكاري متخصصين برنامه نويسي و توافقات صورت گرفته با كارگزار هاي بزرگ خدمات رزرو هتل و اقامتي، پرستو پرواز آسمان توانسته است سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي با امكان رزرو 100،000 هتل در بيش از 10،000 مقصد را اجرا نمايد تا مسافران بتنوانند در هر لحظه از روز به جستجو، رزرو و حتي صدور واچر نهايي خود اقدام نمايند. اين سامانه متصل به شبكه بانكي شتاب مي باشد تا به راحتي و بدون نياز به كارت هاي اعتباري بين المللي، بتوانيد براي رزرو هتل در تمامي مقاصد دنيا در راحتي منزل و يا محل كار خود اقدام نماييد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي آژانس مسافرتي پرستو پرواز آسمان محفوظ مي باشد.